I6A20A-001-EVK-S1PX
Numărul produsului DigiKey
285-2614-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I6A20A-001-EVK-S1PX
Descriere
EVAL BOARD FOR I6A4W
Referință client
Descriere detaliată
i6A4W - Convertor c.c./c.c. 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
20A
Producător
TDK-Lambda
Tensiune - Intrare
9V – 53V
Ambalaj
Cutie
Topologie regulator
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Frecvență - Comutare
Destinație principală
Convertor c.c./c.c.
Conținut
Placă (plăci)
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
IC/piesă utilizată
i6A4W
Putere - Ieșire
250W
Notă
Tensiune - Ieșire
3,3V – 15V