I6A10A-C01-EVK-S1
Numărul produsului DigiKey
285-I6A10A-C01-EVK-S1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I6A10A-C01-EVK-S1
Descriere
EVAL BOARD FOR I6A4W010A033V
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
i6A4W010A033V i6A c.c./c.c., Reducere tensiune 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Categorie
Tensiune - Ieșire
3,3V – 40V
Producător
TDK-Lambda
Curent - Ieșire
10A
Serie
Tensiune - Intrare
9V – 53V
Ambalaj
Cutie
Topologie regulator
Coborâre
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
400kHz
Destinație principală
c.c./c.c., Reducere tensiune
Conținut
Placă (plăci)
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
IC/piesă utilizată
i6A4W010A033V
Putere - Ieșire
250W