I1C4W010A120V-004-R
Numărul produsului DigiKey
285-I1C4W010A120V-004-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I1C4W010A120V-004-R
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 120W
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 10A 18V - 75V Intrare
Modele EDA/CAD
I1C4W010A120V-004-R Modele
Putere (wați)
120 W
Temperatură de funcționare
-40°C – 120°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
97%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Mărime/Dimensiune
1,04" L x 1,04" l x 0,40" Î (26,4mm x 26,4mm x 10,2mm)
Tensiune - Ieșire 2
Funcții de control
Activare, Activ ridicat
Curent - Ieșire (Max)
10A