I1C2W10A-C01-EVK-S1
Numărul produsului DigiKey
285-I1C2W10A-C01-EVK-S1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I1C2W10A-C01-EVK-S1
Descriere
EVAL BOARD FOR I1C2W010A120V001R
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Categorie
Tensiune - Ieșire
12V
Producător
TDK-Lambda
Curent - Ieșire
10A
Serie
Tensiune - Intrare
9V – 36V
Ambalaj
Vrac
Topologie regulator
Coborâre-ridicare
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
250kHz
Destinație principală
c.c./c.c., Ridicare tensiune sau reducere tensiune
Conținut
Placă (plăci)
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
IC/piesă utilizată
i1C2W010A120V-001-R
Putere - Ieșire
200W