I1C2W010A120V-004-R
Numărul produsului DigiKey
285-I1C2W010A120V-004-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
I1C2W010A120V-004-R
Descriere
DC DC CONVERTER 9.6-28V 200W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 10A 9V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
I1C2W010A120V-004-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
120 W
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-40°C – 120°C
Stare piesă
Activ
Eficiență
97%
Tip
Modul PoL neizolat
Grad
Număr de ieșiri
1
Calificare
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Pachet/cutie
Modul 6-DIP
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
1,04" L x 1,04" l x 0,40" Î (26,4mm x 26,4mm x 10,2mm)
Tensiune - Ieșire 2
Funcții de control
Activare, Activ ridicat
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
CE, UKCA
Tensiune - Ieșire 4
Număr standard
Curent - Ieșire (Max)
10A