HWS3000GT-48
Numărul produsului DigiKey
285-HWS3000GT-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HWS3000GT-48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 3005W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 170 – 265V c.a. (trifazic) Intrare
Modele EDA/CAD
HWS3000GT-48 Modele
Curent - Ieșire 1
62.5 A
Prod.
Curent - Ieșire 2
62.5 A
Aplicații
ITE (Comercial)
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
92%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
170 – 265V c.a. (trifazic)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., PFC, Pornire/oprire la distanță, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
48V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
10,60" L x 5,90" l x 2,40" Î (269,2mm x 149,9mm x 61,0mm)