HWS3000GT-130
Numărul produsului DigiKey
285-HWS3000GT-130-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HWS3000GT-130
Descriere
AC/DC CONVERTER 130V 3016W
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 130V – – – 170 – 265V c.a. (trifazic) Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HWS3000GT-130 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
23.2 A
Prod.
Curent - Ieșire 2
23.2 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Vrac
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip
Închis
Eficiență
93%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
170 – 265V c.a. (trifazic)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., PFC, Pornire/oprire la distanță, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
130V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
10,60" L x 5,90" l x 2,40" Î (269,2mm x 149,9mm x 61,0mm)