HWS300-48
Numărul produsului DigiKey
285-1327-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HWS300-48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 300W
Descriere detaliată
Închis, Cu strat protector polimeric Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
HWS300-48 Modele
Curent - Ieșire 1
7 A
Aplicații
ITE (Comercial)
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
85%
Tip
Închis, Cu strat protector polimeric
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
6,50" L x 2,40" l x 3,23" Î (165,1mm x 61,0mm x 82,0mm)