HWS15A-15/A
Numărul produsului DigiKey
285-2246-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HWS15A-15/A
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 15W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Modele EDA/CAD
HWS15A-15/A Modele
Curent - Ieșire 1
1 A
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
80%
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
15V
Mărime/Dimensiune
3,15" L x 1,24" l x 3,23" Î (80,0mm x 31,5mm x 82,0mm)