HWS150A-48
Numărul produsului DigiKey
285-HWS150A-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HWS150A-48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Modele EDA/CAD
HWS150A-48 Modele
Curent - Ieșire 1
3.3 A
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial)
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
91%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Detecție la distanță, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
6,30" L x 1,65" l x 3,23" Î (160,0mm x 42,0mm x 82,0mm)