GWS500-48
Numărul produsului DigiKey
285-GWS500-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GWS500-48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 500W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
GWS500-48 Modele
Curent - Ieșire 1
10.5 A
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
90%
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
8,58" L x 4,13" l x 1,61” Î (218,0mm x 105,0mm x 41,0mm)