GWS500-12
Numărul produsului DigiKey
285-GWS500-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GWS500-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 500W
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GWS500-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
42 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Vrac
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip
Închis
Eficiență
89%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Tensiune - Ieșire 1
12V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
8,58" L x 4,13" l x 1,61” Î (218,0mm x 105,0mm x 41,0mm)