GWS250-36
Numărul produsului DigiKey
285-GWS250-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GWS250-36
Descriere
AC/DC CONVERTER 36V 250W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 36V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
GWS250-36 Modele
Curent - Ieșire 1
7 A
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
92%
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Tensiune - Ieșire 1
36V
Mărime/Dimensiune
7,80" L x 4,10" l x 1,61” Î (198,0mm x 104,0mm x 41,0mm)