GUS600-36
Numărul produsului DigiKey
285-GUS600-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GUS600-36
Descriere
AC/DC CONVERTER 36V 601.2W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 36V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Curent - Ieșire 1
16.7 A
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
95%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
36V
Mărime/Dimensiune
6,14" L x 4,00" l x 1,61" Î (155,9mm x 101,6mm x 41,0mm)