GUS350-12
Numărul produsului DigiKey
285-GUS350-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GUS350-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 350W
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
29.2 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip
Închis
Eficiență
95%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Caracteristici
Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
12V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 4,00" l x 1,61" Î (127,0mm x 101,6mm x 41,0mm)