GUS350-12/ADJ
Numărul produsului DigiKey
285-GUS350-12/ADJ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GUS350-12/ADJ
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 350W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Curent - Ieșire 1
29.2 A
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
95%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 4,00" l x 1,61" Î (127,0mm x 101,6mm x 41,0mm)