GQA2W010A120V-007-R
Numărul produsului DigiKey
285-2717-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GQA2W010A120V-007-R
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 120W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 10A 9V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
GQA2W010A120V-007-R Modele
Putere (wați)
120 W
Prod.
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Eficiență
89%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
2,39" L x 1,95" l x 0,50" Î (60,6mm x 49,5mm x 12,7mm)
Curent - Ieșire (Max)
10A