GQA2W004A280V-007-R
GQA2W004A280V-007-R
GQA2W004A280V-007-R
GQA2W004A280V-007-R
Numărul produsului DigiKey
285-2707-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GQA2W004A280V-007-R
Descriere
DC DC CONVERTER 28V 120W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 28V – – – 4,28A 9V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GQA2W004A280V-007-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
120 W
Prod.
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OVP
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Modul izolat
Eficiență
89%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Pachet/cutie
Bloc dreptunghiular
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
2,39" L x 1,95" l x 0,50" Î (60,6mm x 49,5mm x 12,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Bloc dreptunghiular
Tensiune - Ieșire 2
Funcții de control
Activare, Activ scăzut
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
CE
Tensiune - Ieșire 4
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
4,28A