GQA24003A480V-0P7-R
Numărul produsului DigiKey
285-2706-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GQA24003A480V-0P7-R
Descriere
DC DC CONVERTER 48V 120W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 2,5A 18V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GQA24003A480V-0P7-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
120 W
Prod.
Tensiune - Izolație
3 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OVP
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Modul izolat
Eficiență
91,5%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Pachet/cutie
Bloc dreptunghiular
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
2,39" L x 1,95" l x 0,50" Î (60,6mm x 49,5mm x 12,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Bloc dreptunghiular
Tensiune - Ieșire 2
Funcții de control
Activare, Activ scăzut
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
CE
Tensiune - Ieșire 4
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
2,5A