EZA2500-32048
Numărul produsului DigiKey
285-EZA2500-32048-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EZA2500-32048
Descriere
DC/DC CONVERTER 48V 320V 2500W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis, Bidirecțional Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 48V/320V – – – 52A/7,8A 60V/380V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
EZA2500-32048 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 3
Producător
TDK-Lambda
Tensiune - Ieșire 4
Serie
Curent - Ieșire (Max)
52A/7,8A
Ambalaj
Vrac
Putere (wați)
2500W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip
Închis, Bidirecțional
Aplicații
ITE (Comercial)
Tensiune - Intrare (Min)
36V/300V
Eficiență
92%
Tensiune - Intrare (Max)
60V/380V
Temperatură de funcționare
-10°C – 40°C
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Montare în rack
Tensiune - Ieșire 1
48V/320V
Mărime/Dimensiune
15,75" L x 16,65" l x 1,72" Î (400,0mm x 422,8mm x 43,6mm)