DUSH960-1248-1M
Numărul produsului DigiKey
285-DUSH960-1248-1M-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DUSH960-1248-1M
Descriere
DC UPS 20A POWER SUPPLY
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sursă de alimentare neîntreruptibilă (UPS) Standby (fără reglementare) De uz universal, Control industrial 960W 12V – 48V
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DUSH960-1248-1M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Linii media protejate
Producător
TDK-Lambda
Tensiune - Ieșire
12V – 48V
Serie
Conector intrare
Bloc terminal
Ambalaj
Cutie
Conector ieșire
Bloc terminal
Stare piesă
Activ
Lungime cordon
Tip
Standby (fără reglementare)
Agenție de aprobare
Tensiune - Intrare
10V – 60V
Mărime/Dimensiune
5,172" L x 2,125" l (131,37mm x 53,98mm)
Aplicații
De uz universal, Control industrial
Înălțime
4,531" (115,09mm)
Formă
Șină DIN
Durată de depozitare
Putere - Nominală
960W