DT100PW120D
Numărul produsului DigiKey
285-2460-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DT100PW120D
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 100W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12V 100 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
Producător
TDK-Lambda
Polarizare
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Vrac
Eficiență
Nivel VI
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
0°C – 60°C
Regiune utilizare
Internațional
Conector ieșire
DIN de putere, 4 pini
Formă
Desktop (Clasa I)
Lungime cordon
41,34" (1,05m)
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
6,70" L x 3,35" l x 1,73" Î (170,0mm x 85,0mm x 44,0mm)
Tensiune - Ieșire
12V
Agenție de aprobare
Curent - Ieșire (Max)
8,34A
Greutate
1,8lb (816,5g)
Putere (wați)
100 W