DRL60-15-1
Numărul produsului DigiKey
285-2950-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRL60-15-1
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 15V 54W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 15V – – – 3,6A
Modele EDA/CAD
DRL60-15-1 Modele
Curent - Ieșire (Max)
3,6A
Putere (wați)
54W
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
87%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-20°C – 71°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
120V
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
373V
Mărime/Dimensiune
2,19" L x 2,13" l x 3,58" Î (55,6mm x 54,0mm x 90,9mm)
Tensiune - Ieșire 1
15V