DRB960-24-3-A0
Numărul produsului DigiKey
285-DRB960-24-3-A0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRB960-24-3-A0
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 960W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 40A
Modele EDA/CAD
DRB960-24-3-A0 Modele
Curent - Ieșire (Max)
40A
Putere (wați)
960W
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Tip intrare
AC
Eficiență
95,2%
Temperatură de funcționare
-25°C – 55°C
Tensiune c.a. - Intrare
350 – 575V c.a. (3 trifazic)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
Mărime/Dimensiune
6,27" L x 3,94" l x 5,08" Î (159,1mm x 100,0mm x 129,0mm)
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
Agenție de aprobare
Tensiune - Ieșire 1
24V