DRB480-24-3-A1
Numărul produsului DigiKey
285-DRB480-24-3-A1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRB480-24-3-A1
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 480W
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 20A
Modele EDA/CAD
DRB480-24-3-A1 Modele
Curent - Ieșire (Max)
20A
Putere (wați)
480W
Eficiență
95,1%
Temperatură de funcționare
-25°C – 55°C
Tensiune c.a. - Intrare
350 – 575V c.a. (3 trifazic)
Mărime/Dimensiune
5,86" L x 2,56" l x 5,08" Î (148,8mm x 65,1mm x 129,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V