DRB480-24-3-A0
Numărul produsului DigiKey
285-DRB480-24-3-A0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRB480-24-3-A0
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 480W
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 20A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DRB480-24-3-A0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
TDK-Lambda
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
20A
Ambalaj
Vrac
Putere (wați)
480W
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Tip intrare
AC
Eficiență
95,1%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-25°C – 55°C
Tensiune c.a. - Intrare
350 – 575V c.a. (3 trifazic)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
Mărime/Dimensiune
5,86" L x 2,56" l x 5,08" Î (148,8mm x 65,1mm x 129,0mm)
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
Agenție de aprobare
Tensiune - Ieșire 1
24V