DDA250N-S1PX-12-001
Numărul produsului DigiKey
285-DDA250N-S1PX-12-001-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DDA250N-S1PX-12-001
Descriere
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 250W
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 20A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DDA250N-S1PX-12-001 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
TDK-Lambda
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
20A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
250W
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
DC
Eficiență
95%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
9V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
53V
Mărime/Dimensiune
4,53" L x 1,44" l x 4,86" Î (115,1mm x 36,6mm x 123,4mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V