D1SE240-24-A3
Numărul produsului DigiKey
285-D1SE240-24-A3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
D1SE240-24-A3
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 240W
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
TDK-Lambda
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
10A
Ambalaj
Vrac
Putere (wați)
240W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
5 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Număr de ieșiri
1
Eficiență
94,4%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
110V
Caracteristici
IP20, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
250V
Mărime/Dimensiune
5,01" L x 1,73" l x 4,92" Î (127,3mm x 43,9mm x 125,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V