D1SE120-24-A5
Numărul produsului DigiKey
285-D1SE120-24-A5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
D1SE120-24-A5
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 120W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 5A
Curent - Ieșire (Max)
5A
Putere (wați)
120W
Tensiune - Izolație
5 kV
Eficiență
92%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
110V
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
250V
Mărime/Dimensiune
4,34" L x 1,50" l x 4,92" Î (110,2mm x 38,1mm x 125,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V