CUS800M-48
Numărul produsului DigiKey
285-CUS800M-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS800M-48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 802W
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
CUS800M-48 Modele
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
16.7 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Închis
Eficiență
94%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
48V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
6,71" L x 3,35" l x 1,67" Î (170,5mm x 85,0mm x 42,5mm)