CUS800M-36
Numărul produsului DigiKey
285-CUS800M-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS800M-36
Descriere
AC/DC CONVERTER 36V 799W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 36V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
CUS800M-36 Modele
Curent - Ieșire 1
22.2 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
94,6%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
36V
Mărime/Dimensiune
6,71" L x 3,35" l x 1,67" Î (170,5mm x 85,0mm x 42,5mm)