CUS60M-12/P
Numărul produsului DigiKey
285-CUS60M-12/P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS60M-12/P
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 60W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 12V – – – 5A 85 – 265V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
CUS60M-12/P Modele
Putere (wați)
60 W
Producător
TDK-Lambda
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial), Medical
Serie
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
88%
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 6-DIP
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Mărime/Dimensiune
3,00" L x 2,00" l x 0,95" Î (76,2mm x 50,8mm x 24,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V
Agenție de aprobare
CE
Tensiune - Ieșire 2
Reglare linie
48mV
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
120mV
Tensiune - Ieșire 4
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
5A