CUS600M-48 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
CUS600M-48
Numărul produsului DigiKey
285-CUS600M-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS600M-48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 403W
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
CUS600M-48 Modele
Curent - Ieșire 1
8.4 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
96%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Activare/dezactivare de la distanță, detectare de la distanță, ieșire standby, intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 3,00" l x 1,34" Î (127,0mm x 76,2mm x 34,0mm)