CUS600M-32
Numărul produsului DigiKey
285-CUS600M-32-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS600M-32
Descriere
AC/DC CONVERTER 32V 400W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 32V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
CUS600M-32 Modele
Curent - Ieșire 1
12.5 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
96%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Activare/dezactivare de la distanță, detectare de la distanță, ieșire standby, intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
32V
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 3,00" l x 1,34" Î (127,0mm x 76,2mm x 34,0mm)