CUS600M-24/EF nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
XP Power
În stoc: 0
Fișă de date
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
CUS600M-24/EF
Numărul produsului DigiKey
285-CUS600M-24/EF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS600M-24/EF
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 401W
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
CUS600M-24/EF Modele
Curent - Ieșire 1
16.7 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
96%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
6,18" L x 3,35" l x 1,67" Î (157,0mm x 85,0mm x 42,5mm)