CUS500M1-24
Numărul produsului DigiKey
285-CUS500M1-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS500M1-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
CUS500M1-24 Modele
Curent - Ieșire 1
12.5 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
96%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Caracteristici
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 3,00" l x 1,46" Î (127,0mm x 76,2mm x 37,1mm)