CUS500M1-19
Numărul produsului DigiKey
285-CUS500M1-19-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS500M1-19
Descriere
AC/DC CONVERTER 19V 300W
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 19V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CUS500M1-19 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
15.8 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Cadru deschis
Eficiență
96%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Caracteristici
Tensiune - Ieșire 1
19V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 3,00" l x 1,46" Î (127,0mm x 76,2mm x 37,1mm)