CUS400M-28
Numărul produsului DigiKey
285-CUS400M-28-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS400M-28
Descriere
AC/DC CONVERTER 28V 250W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 28V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
CUS400M-28 Modele
Curent - Ieșire 1
8.93 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, placă de bază, PFC, detectare la distanță, intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
28V
Mărime/Dimensiune
5,57" L x 3,36" l x 1,61" Î (141,6mm x 85,3mm x 40,8mm)