CUS400M-24
Numărul produsului DigiKey
285-CUS400M-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS400M-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 250W
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
CUS400M-24 Modele
Curent - Ieșire 1
10.42 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Detecție la distanță, Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
5,04" L x 3,05" l x 1,56" Î (128,0mm x 77,5mm x 39,5mm)