CUS400M-12
Numărul produsului DigiKey
285-CUS400M-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS400M-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 250W
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CUS400M-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
20.83 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Detecție la distanță, Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
5,04" L x 3,05" l x 1,56" Î (128,0mm x 77,5mm x 39,5mm)