CUS350MP-1000-24
Numărul produsului DigiKey
285-CUS350MP-1000-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS350MP-1000-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 350W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 265V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Modele EDA/CAD
CUS350MP-1000-24 Modele
Curent - Ieșire 1
14.6 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Pornire/oprire la distanță, Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a., 120 – 370V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
7,20" L x 3,46" l x 1,73" Î (183,0mm x 88,0mm x 44,0mm)