CUS350M-18/F
Numărul produsului DigiKey
285-CUS350M-18/F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS350M-18/F
Descriere
AC/DC CONVERTER 18V 350W
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 18V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
CUS350M-18/F Modele
Curent - Ieșire 1
19.4 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
94%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
18V
Mărime/Dimensiune
7,48" L x 3,43" l x 1,57” Î (190,0mm x 87,0mm x 40,0mm)