CUS350M-12/F
Numărul produsului DigiKey
285-CUS350M-12/F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS350M-12/F
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 350W
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CUS350M-12/F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
29 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
93%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
7,48" L x 3,43" l x 1,57” Î (190,0mm x 87,0mm x 40,0mm)