CUS30M-48
Numărul produsului DigiKey
285-CUS30M-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS30M-48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 30W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
CUS30M-48 Modele
Curent - Ieșire 1
630 mA
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
90%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
3,00" L x 2,00" l x 0,95" Î (76,2mm x 50,8mm x 24,1mm)