CUS30M-36
Numărul produsului DigiKey
285-CUS30M-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS30M-36
Descriere
AC/DC CONVERTER 36V 30W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 36V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
CUS30M-36 Modele
Curent - Ieșire 1
840 mA
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
90%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
36V
Mărime/Dimensiune
3,00" L x 2,00" l x 0,95" Î (76,2mm x 50,8mm x 24,1mm)