CUS30M-12
Numărul produsului DigiKey
285-CUS30M-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS30M-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 30W
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CUS30M-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
2.5 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
88%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
PFC
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
3,00" L x 2,00" l x 0,95" Î (76,2mm x 50,8mm x 24,1mm)