CUS250M-28
Numărul produsului DigiKey
285-CUS250M-28-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS250M-28
Descriere
AC/DC CONVERTER 28V 250W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 28V – – – 80 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
CUS250M-28 Modele
Curent - Ieșire 1
8.92 A
Ambalaj
Vrac
Aplicații
Electrocasnice, ITE (comercial), laborator, medical
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Cadru deschis
Eficiență
94%
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a.
Caracteristici
Tensiune - Ieșire 1
28V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,56" Î (101,6mm x 50,8mm x 39,5mm)