CUS250M-24
Numărul produsului DigiKey
285-CUS250M-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS250M-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 250W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
CUS250M-24 Modele
Curent - Ieșire 1
10.41 A
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator, Medical
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Închis
Eficiență
94%
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,56" Î (101,6mm x 50,8mm x 39,5mm)