CUS250M-12
Numărul produsului DigiKey
285-CUS250M-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS250M-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 250W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
CUS250M-12 Modele
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
20.83 A
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator, Medical
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Cadru deschis
Eficiență
94%
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
12V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,56" Î (101,6mm x 50,8mm x 39,5mm)