CUS250LD-3 | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 285-CUS250LD-3-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CUS250LD-3 |
Descriere | AC/DC CONVERTER 3.3V 250W |
Referință client | |
Descriere detaliată | Cadru deschis, Înveliș conformal Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 3,3V – – – 85 – 265V c.a. Intrare |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CUS250LD-3 Modele |
Categorie | Curent - Ieșire 1 50 A |
Prod. | Putere (wați) |
Serie | Aplicații ITE (Comercial) |
Ambalaj Vrac | Tensiune - Izolație 3 kV |
Stare piesă Nu pentru designuri noi | Eficiență 90% |
Număr de ieșiri 1 | Caracteristici Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., Intrare universală |
Tensiune - Intrare 85 – 265V c.a. | Tip montare Cu montare pe carcasă |
Tensiune - Ieșire 1 3,3V | Mărime/Dimensiune 7,80" L x 4,00" l x 1,18” Î (198,0mm x 102,0mm x 30,0mm) |